close

Jazdenie na koníkovi pre deti

Jazda na koníkovi pre deti

Počas otváracích hodín a za pekného počasia je možné povoziť detičky na našich koňoch či poníkoch. Prosím, informujte sa o aktuálnej dostupnosti na čísle 0905 443 404, jazda na koni a poníkoch pre deti môže byť niekedy z personálnych dôvodov obmedzená.

Koníky sú u nás nastrojené v bezpečnostných madlách, ktoré sú lepšou alternatívou k sedlám, pretože sa dieťa na koni drží rukami, a nie nohami, čo zvládajú len trénovaní jazdci. I preto je vozenie sa na koni u nás veľmi bezpečné. 

Jazda na koníkovi či poníkovi na FarmaPARKU je vhodná aj pre tie najbojazlivejšie detičky, pretože naše zvieratá sú veľmi pokojné a zvyknuté na okolitý ruch. Ak záujem o jazdenie na koňoch či poníkoch záujem nemáte, a chcete dieťa iba odfotiť, stačí len povedať, poplatok neúčtujeme. Naopak, radi Vám budeme asistovať pri fotení do rodinného albumu. V prípade jazdenia na koni pre deti sa platí animátorovi a cena je 3 eurá za 1 kolo. Prosíme vás, aby ste pri vození sa na koni a poníkovi dodržiavali bezpečnostné pokyny ošetrovateľa. Dieťaťu pred jazdou nasaďte prilbu, ktorú Vám zapožičiame, a počas jazdy ho istite.

Jazda na koníkovi pre deti
Jazda na koníkovi pre deti
Jazda na koníkovi pre deti